2015. május 24., vasárnap

Blogunk megszületése

Minden úgy indult, hogy három hónap rendületlen munkakeresés, csillió interjú után megtaláltam a nekem való állást az ötödik kerületben, a Bazilika környékén, ahol megismertem a legcsodállatosabb kolléganőt - mostmár mondhatom, barátnőmet - Beát, aki mindig ugyan abban a kifőzdében ebédelt. Ama remek ötletem támadt a két napos magyaros-kifőzdés koszt elfogyasztása után, hogy mi lenne, ha felkutatnánk a környék éttermeit, bárjait, elsősorban azokat, melyek napi menüt kínálnak vendégeik számára, s így változatosabban tölthetnénk el közös ebédszüneteinket. 

Ebből egy-két nap haminyami - mókakacagás után az lett a következő kérdésfelvetés, hogy mi lenne, ha minden nap máshol ebédelnénk?! Sőt, népszerűsíthetnénk is azokat a helyeket, ahol pozitív benyomás ér minket, amúgy is szeretünk fotózgatni, jókat enni, megosztani az élményeinket barátainkkal.

Egy-két facebookos post után - konstatálva ezek sikereit - arra jutottunk Beával, hogy akár blogot is írhatnánk. Íme. Fogadjátok szeretettel, ahogy mi is minden kedves meglátásotokat, észrevételeteket, hozzászólásotokat hasonlóan szeretettel fogadjuk :) Jó nézelődést, olvasgatást! Sziasztok! 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése